Bildirimler: Oyun Hesapları E-Pin Hesapları Sosyal Medya Hesapları
Facebook ile
WhatsApp ile
Pinterest ile

Cyberpunk 2077 Nasıl Bir Oyun?

Knight Online oyunu genellikle otomatik güncellemelerle gelir ve genellikle oyunun başlatıcısı olan “N’TTGame” veya benzeri bir istemci üzerinden gerçekleşir. Ancak, bu süreç bazen manuel olarak yapılabilir. İşte genel adımlar:

 1. Oyun Başlatıcısı:

  • Oyunu başlatmak için genellikle masaüstünde veya bilgisayarınızın program menüsünde bir kısayol bulunur. Bu kısayolu kullanarak oyun başlatıcısını çalıştırın.
 2. Güncelleme Kontrolü:

  • Oyun başlatıcısı genellikle otomatik olarak güncellemeleri kontrol eder ve gerekirse indirir. Ancak bazen manuel bir kontrol yapmak için başlatıcı üzerinde bir güncelleme butonu olabilir.
 3. Oyun Güncelleme Süreci:

  • Güncelleme butonuna tıkladığınızda veya otomatik güncelleme kontrolü yaptığınızda, başlatıcı size mevcut bir güncelleme varsa bir uyarı verecektir.
 4. Güncellemeyi İndirme ve Kurma:

  • Güncelleme sunulduğunda, genellikle otomatik olarak indirilir ve yüklenir. İndirme ve kurulum süreci tamamlandığında, oyun güncel hale gelir.
 5. Bağlantı Kontrolü:

  • Güncelleme sırasında internet bağlantınızın aktif olması önemlidir. Oyun genellikle sunuculara bağlanarak güncellemeleri indirir ve kurar.

Eğer otomatik güncelleme yapılmıyorsa veya manuel bir güncelleme yapmanız gerekiyorsa, genellikle oyunun resmi web sitesindeki destek bölümünde veya topluluk forumlarında bu konuda bilgi bulabilirsiniz. Bu kaynaklar size güncelleme ile ilgili adımları sağlar ve güncellemelerle ilgili önemli bilgileri içerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Konular