Bildirimler: Oyun Hesapları E-Pin Hesapları Sosyal Medya Hesapları
Facebook ile
WhatsApp ile
Pinterest ile

Twitch Prime Abonelik Nedir?

Amazon’un bir abonelik hizmetidir ve kullanıcılara bir dizi avantaj sunar, bunlar arasında hızlı kargo, Prime Video (film ve dizi platformu), Prime Music (müzik servisi) ve daha birçok özellik bulunur.

Twitch Prime ise, Amazon Prime üyelerine Twitch’te ek avantajlar sunan bir alt hizmettir. Twitch Prime Abonelik ile şu avantajlara erişebilirsiniz:

  1. Ücretsiz Abonelik: Twitch Prime üyeleri, her ay bir Twitch yayıncısına ücretsiz olarak abone olabilirler. Bu abonelik, seçilen yayıncının kanalında reklamsız izleme, özel emojiler ve diğer abone avantajlarını içerir.
  2. Ücretsiz Oyunlar: Twitch Prime üyeleri, her ay Twitch Prime Loot ile birlikte ücretsiz oyunlara, oyun içi içeriklere ve diğer özel öğelere erişebilirler.
  3. Kanal Bağışları: Twitch Prime üyeleri, bir Twitch yayıncısının kanalına her ay ücretsiz bir şekilde abone olduklarından, yayıncılara destek sağlamış olurlar.
  4. Reklamsız İzleme: Twitch Prime üyeleri, Twitch üzerindeki yayınlarda reklamları atlayabilirler.

Twitch Prime Aboneliği, Amazon Prime üyeliğinizle birlikte gelir ve avantajları Twitch hesabınıza bağlıdır. Bu şekilde, Twitch platformunda hem içerik tüketirken hem de yayıncılara destek olurken çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Konular